Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Оберіть філію
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних і приймаєте Політику конфіденційності
Бізнес-зміна «Стартап»
Бізнес зміна «Стартап» дозволить учасникам створити власний бізнес в рамках табору. Надавати послуги, виробляти товари, займатися інтелектуальною діяльністю та ін. Використовуючи ігрову валюту, учасники зможуть здійснювати операції купівлі – продажу. По закінченню зміни всіх очікує фестиваль стартапів, де ми визначимо і нагородимо успішних підприємців зміни!
Провідна діяльність дітей шкільного віку – це гра. Тому засвоювати ази фінансової грамотності, розвивати підприємницькі та лідерські навички діти будуть виключно у грі!
Спеціально для цієї зміни ми розробили ВЕЛИКУ РОЛЬОВУ БІЗНЕС-ГРУ: Щодня після обіду протягом півтори години усі учасники табору перетворюватимуться на підприємців або державних службовців. Ми створимо з дітьми ціле місто, де будуть такі установи, як банк, податкова інспекція, поліція, івент-агенція, відділ журналістики тощо. У дітей буде вибір: найнятися на роботу в один з цих відділів і отримувати зарплату чи відкрити свій бізнес і заробляти гроші, продаючи власноруч вироблені товари чи надаючи один одному послуги. Діти на практиці дізнаються, що таке реклама, ціноутворення, клієнтський сервіс , банківські операції, виплата зарплат та податкові перевірки. Наприкінці гри діти зможуть купити собі на зароблені "ігрові гроші" призи та подарунки.
Також діти протягом зміни братимуть участь у турнірі з ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ГРИ «Лісові комерсанти», де ще раз на практиці закріплять такі поняття, як зарплата, дохід, податки, а також «прокачають» навички досягати успіху не по одинці, а в команді: навчаться домовлятися між собою, укладати взаємовигідні угоди, на практиці познайомляться з ідеологією ««WIN-WIN» (виграв-виграв).
В рамках цієї зміни діти пройдуть:
- тренінг з тімбілдінгу (підтримка і взаємодія в команді);
- бізнес-тренінг «Я – підприємець»;
- майстер-клас «Креативність».
Для старших дітей (10+) ми підготували ще 2 важливих і цікавих тренінги:
- «Володарі часу» (діти дізнаються багато цікавих лайфхаків з тайм-менеджменту);
- «Мрій, плануй, досягай» (дізнаються, чим мрія відрізняється від мети, як правильно ставити цілі (технологія S.M.A.R.T.) і як їх досягати).
Щодня на дітей також чекають:
- творчі майстер-класи (розпис футболок, власна скарбничка, грошова підкова та ін.);
- спортивні та активні ігри на свіжому повітрі;
- захоплюючі квести і станційні ігри по лісу та полонинах;
- запальні тематичні вечірки, дискотеки Душевні вечори біля багаття.
Подаруйте своїй дитині 2 неймовірно цікавих і насичених тижні літніх канікул в Карпатах! Кришталеве гірське повітря, щоденні ігри і квести на свіжому повітрі, мега позитивні емоції значно зміцнять здоров'я дітей. А рольові і трансформаційні бізнес-ігри, корисні і цікаві тренінги закладуть ази фінансової грамотності і успішної кар'єри в майбутньому.
Заповніть, будь ласка, форму
В який спосіб надати інформацію:
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності