Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Оберіть філію
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних і приймаєте Політику конфіденційності

Курси для школярів 6-16 років

Іноземні мови
Навчання в нашому центрі будується на комунікативній методиці, яка відмінно себе зарекомендувала і базується на засвоєнні нових слів і правил у форматі діалогу та ігр, а не шляхом нудного заучування.

Мета нашого курсу - розвинути базові мовні навички та прищепити дитині інтерес до подальшого вивчення мови. Курс спрямований на гармонійний розвиток дитини, поєднуючи в собі активні форми і методи навчання (ігри словесні, дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі, музичні, пальчикові) і спокійні заняття (розмальовки, загадки та аудіювання).

Групи діляться в залежності від віку і загального рівня знань. Для кожного класу підбираються свої навчальні матеріали, заняття всюди проходять по-різному.

Спілкування з викладачами йде тільки англійською, процес комунікації стає абсолютно природнім.

Хочете підготувати дитину до навантаження з англійської мови в рамках шкільної програми?

Мрієте, щоб він вільно спілкувався іноземною мовою?

Тоді вам саме до нас!

Пропонуємо англійську мову, китайську, французьку, німецьку


ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
КУРС ШВИДКІСНОГО ІНТЕЛЛЕКТУ «МОЖУСАм»
Світ стрімко змінюється, кожну секунду з'являється нова інформація, засвоїти яку старими методами неможливо. І не треба.

В сучасному світі важливо не стільки багато знати, скільки правильно поводитися з інформацією, вміти її находити , обробляти і використовувати для своїх потреб. Нові умови життя потребують особливого розвитку інтелекту, здатності передбачати і прогнозувати .

Наш курс побудований на розвитку фотографічної пам'яті, уяви, логіки, креативу, розвитку мовлення. А це значить, що в подальшому не треба буде роками вивчати, наприклад, іноземну мову, все буде засвоюватись набагато швидше.

У дитини збільшиться концентрація уваги, що вплине на швидкість виконання будь-яких дій.

А розвинутий емоційний інтелект, в свою чергу, дозволяє налагодити чудові комунікації з оточуючими.

І це ще не все – швидке запам'ятовування інформації, пошук нестандартних рішень будь-якої проблеми, установка на особисту успішність і таке інше.

Кожне заняття передбачає різноманітні завдання, які спрямовані на розвиток інтелекту дитини, наприклад:
 1. Завдання на розвиток мислення, завдання на знаходження предмету по ознакам, що задаються, порівняння двох, або більше предметів.
 2. Ігри на розвиток пам'яті та логики . Робота з загадками та ребусами.
 3. Завдання на розвиток уваги та мислення, робота з таблицями, послідовностями, схемами, піктограмами.
 4. Малювання двома руками, синхронізація роботи правої та лівої півкулі мозку, розвиток міжпівкульової взаємодії.
 5. Ігри на розвиток емоційного інтелекту.
 6. Завдання на варіативність мислення.

Цей курс складається з двох рівнів:

1 рівень – для дітей 3-5 років

2 рівень – для дітей 5-7 років

Курс розрахований на рік по 2 години на тиждень

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
ШВИДКОЧИТАННЯ та суперпам'ять
Вашій дитині не подобається читати або вона читає дуже повільно, не розуміє що прочитала або ковтає закінчення слів, плутає склади або не може переказати текст? Наш курс допоможе вирішити найбільш поширені проблеми школярів: повільне читання, швидке читання без розуміння змісту, проблеми з диханням під час читання, часті зупинки, невиразна вимова слів, низька якість мови, неуважність, погана пам'ять, труднощі з перекладом й запам'ятовуванням тексту.

Ніяких нудних методик: заняття в центрі проводяться тільки в ігровій формі.

Тести, задачі, вікторини й ребуси – і це ще не все, що чекає дітей на уроках у Сімейному Центрі «Планета Знань»

Як будуються навички:

 • Чудова артикуляція: правильна й чітка промова слів дозволяє швидко читати вголос;
 • Гарно розвинутий периферичний зір: щоб швидко сприймати текст дитині необхідно бачити всю сторінку;
 • Фотографічне сприйняття слова: дитина не промовляє слова, вона їх бачить й запам'ятовує як малюнки, тоді швидкість читання не в голос, збільшується в 3-5 разів;
 • Натренована пам'ять: більше 10 мнемотехнік вчать дітей запам'ятовувати матеріали уроку та використовувати навички запам'ятовування у житті;

Легкочитання

Для дітей 5 – 8 років
Швидкість читання до 10 слів за хвилину
Курс розрахований на рік по 2 години на тиждень

1 ступень

6 – 9 років
Швидкість читання від 40 слів за хвилину
Курс розрахований на рік по 2 години на тиждень

2 ступень

9 – 12 років
Швидкість читання від 80 слів за хвилину
Курс розрахований на рік по 2 години на тиждень

3 ступень (в розробці)

Від 13 років
Швидкість читання від 150 слів за хвилину
Курс розрахований на 24 заняття по 2 години

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Курс «На крок попереду»
Курс «НА КРОК ПОПЕРЕДУ» за шкільною програмою для молодших школярів

Діти мають гарну можливість не тільки випереджати матеріал шкільної програми, але й познайомитися з альтернативними, нестандартними способами засвоєння матеріалу.

На заняттях ми розвиваємо критичне мислення, вміння нестандартно мислити, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої навчальної задачі, допомагаємо позбутися комплексів і страхів у навчанні.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Курс «Каліграфії»
Багатьом дітям, зважаючи на розвиток технологій та раннього знайомства з ґаджетами, манера письма дається особливо складно. Сучасні діти швидше вчаться набирати текст на клавіатурі, ніж писати від руки.

Виправити ситуацію можна, пройшовши курс каліграфії в нашому Центрі.

Оволодіти красивим написанням можна як в дошкільні роки і шкільний період навчання, так і в дорослому віці.

Досягнення красивого почерку вимагає ретельної підготовки, поетапного і багаторазового тренування і правильно підібраної методики.

З урахуванням всього цього, а також вікових та психологічних особливостей учнів, ми розробили курс «Каліграфія» для занять з малюками - для постановки руки до письма, зі школярами - для виправлення почерку, з дорослими - для освоєння художнього письма.ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Таблиця множення за 16 уроків
Дитині ніяк не вдається вивчити таблицю множення?

Ми знаємо як допомогти!

Разом ми:

вивчимо таблицю множення та ділення один раз на все життя;вивчимо без довгого зазубрювання;покращимо успішність у школі;
у вашої дитини з'явиться почуття впевненості. ⠀
Наша методика вивчення допоможе дітям легко і назавжди запам'ятати таблицю множення. В майбутньому вони з легкістю зможуть використовувати її у повсякденному житті.


ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Курс «Суперматематика»
Курс «СУПЕРМАТЕМАТИКА» в СЦ «Планета Знань» для тих дітей, які бажають розвинути такі інтелектуальні здібності:

уміння узагальнювати; здатність до аналізу;уміння знаходити закономірності;уміння логічно мислити і міркувати, грамотно і чітко формулювати думки, робити вірні логічні висновки;здатність швидко міркувати і приймати вірні рішення;здатність утримувати в голові кілька послідовних кроків;навички концептуального і абстрактного мислення: вміння послідовно і логічно вибудовувати складні концепції або операції і утримувати їх в розумі.
Загальновідомий факт те, що математика – інструмент пізнання світу!

Курс складається з двох рівнів в залежності від віку діточок.

1 рівень (дошкільнята): основні математичні навички й уміння, вчимо, пишемо цифри, вивчаємо склад числа до 10, а також взаємозв'язок дій в прикладах.

2 рівень (молодшi школярi - 1,2 клас): основні математичні навички й уміння, вивчаємо склад числа до 10, взаємозв'язок дій в прикладах, а також таблиця множення за авторською методикою.


ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Ментальна арифметика
Ментальна арифметика - технологія навчання швидкому усному рахунку за допомогою абакус і нових методик. Буквально з перших хвилин заняття з ментальної арифметики стають найулюбленішими уроками у дітей різного віку - і дошкільнят, і школярів. Ще б! Адже, крім виконання арифметичних дій, тут багато цікавих інтелектуальних і рухливих ігр, що розвивають кмітливість, логічне мислення, реакцію, підвищують самооцінку і допомагають набути впевненості в собі.

Усний рахунок стає для дітей захоплюючим заняттям. Спочатку використовуються спеціальна рахівниця - абакус, а потім підключається ментальний рахунок.

Цей курс є унікальний і корисний, тому що він сприяє розвитку:

фотографічної пам'яті;уваги до деталей;вміння фокусуватися на завданні і не відволікатися;концентрації уваги і швидкого переключення уваги;слухового і зорового сприйняття;організованості, самодисципліни і працездатності.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Творча студія
Курс допомагає розвитку творчих здібностей дитини через різноманітні способи та прийоми ліплення, аплікації, малювання.

Малювання різними художніми матеріалами: гуаш, акварель, воскові крейди, олівці, маркери.

На заняттях використовуються нетрадиційні художні техніки: малювання пальчиками; тичок жорстким пензлем і ватяними паличками; обривання і скочування паперу; відбитки поролоном; воскові крейди або свічка і акварель; кляксографія і видування; набризг; відбитки.

Ліплення: освоєння комбінованого, рельєфного способів ліплення та пластелінографіі.

Аплікація: знайомство з новими видами та техніками аплікації.

Курс розрахований на вік 4-12 років

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
ІЗО-студія
Творча робота в ізостудії включає: постановку руки, побудування композиції (розташування малюнка на листі), вивчення обсягу, пропорції, перспективи, робота в різних матеріалах: олівцями, фломастерами, тушшю, фарбами, пластиліном.

Формат занять в ізостудії «Я малюю» - групове та індивідуальне навчання. Кожна форма навчання має свої переваги.

Займаючись в групах, ви отримуєте однодумців та друзів за інтересами. Чисельність груп – до 8 осіб, що дозволяє педагогу приділити увагу кожному учневі.

Якщо вам зручніше займатися вивченням художньої майстерності за індивідуальним графіком, або, можливо, вам просто комфортніше займатися з педагогом персонально, тоді запрошуємо вас на індивідуальні заняття в ізостудію! В такому випадку заняття будуються, виходячи із ваших особистих побажань та переваг оволодіти даним видом мистецтва!

Дітей та дорослих вчать правильно використовувати інструменти художника – тримати пензлика, формотворним рухам, роботі мазками, заливці фону тощо.

Заняття в ізостудії спрямовані на активацію творчої уяви та формування художнього смаку, розвиток фантазії та уяви, творче розкріпачення, прояву почуття кольору, композиції, простору та ритму, а також загальної та дрібної моторики. На заняттях ми вчимося працювати зі світлотінню та бачити світ у всіх кольорах і барвах. Вчимося створювати натюрморти, портрети та декоративні композиції.


ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Хореографія
Хореографія, хореографічне мистецтво - одна з дієвих форм виховання покоління, що має великі можливості розкриття таланту фізичного розвитку.

Танець - це одне з найбагатших джерел естетичного впливу, він послідовно з'єднує рухи рук, ніг, голови та всього корпусу.

Заняття хореографією впливають на розвиток краси рухів, їх легкості та граційності, підкреслюють красу тіла та його здоров'я, привчають до дисципліни, розвивають м'язову пам'ять , позбавляють від зайвої сором'язливості.

Програма заняття: розминка, танцювальні вправи з використанням елементів класичного, народного та сучасного танцю, імпровізація

Курс розрахований на дітей від 3х років

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
Школа лідера
Як зробити так, щоб ваша дитина відчувала себе в школі щасливою і впевненою у власних силах, була кожен день заряджена позитивом?

Курс-тренінг «ШКОЛА ЛІДЕРА» допоможе вирішити цю задачу

Це програма, побудована на основах:

 • вікової психології;
 • арт-терапії;
 • теорії лідерства;
 • ігрової терапії;
 • технології великих психологічних ігор.

Дуже насичена і потужна! Жодна хвилина заняття не буде витрачена даремно!

 • будемо вчитися формувати навички спілкування;
 • будемо взаємодіяти;
 • будемо розвивати сприйняття, уяву, увагу та пам'ять;
 • будемо розбиратися у власних почуттях, в людях і їхніх вчинках;
 • будемо створювати ситуації успіху для себе та інших учасників групи.

В результаті ваша дитина стане більш успішною, більш щасливою, більш відкритою та впевненою в собі і своїх силах! А це саме те, що стане в нагоді в житті... І не тільки на уроках і в школі!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
нейрофітнес
Курс нейрофітнесу в СЦ «Планета Знань» розрахований для дітей від 4 років. Заняття веде корекційний педагог.

Нейро-вправи необхідні, коли дитина:
 • «не чує» дорослих;
 • не може себе контролювати, імпульсивна;
 • гиперактивна або навпаки дуже повільна;
 • плутає праву та ліву руки (у 6 років);
 • пише «дзеркально» (плутає сторону написання букв «б» — «д», «з» — «е»);
 • більше року займається у логопеда, а результат мінімальний;
 • не може виділити основні признаки предмету (колір, форма, величина, призначення);
 • має труднощі у навчанні;
 • слабка пам'ять;
 • неуважна, постійно відволікається, не може зосередитись;
 • має труднощі в опануванні письма, читання, рахування;
 • швидко втомлюється;
 • труднощі в самостійному виконанні домашніх завдань.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →