Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Оберіть філію
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних і приймаєте Політику конфіденційності

Приватний ДИТЯЧИЙ САДОК
у Краматорську

для дітей від 1,5 року
Перший пробний день у садочку – безкоштовно!
Дитячий садок у СЦ «Планета знань» – це найкраще рішення для соціалізації дитини! Це розвиток, спілкування, нові знання і БЕЗПЕКА!
Чому саме ми?
Малокомплектні групи
Це дозволяє нам знайти індивідуальний підхід до кожної дитини та приділяти їй достатньо уваги. Ми формуємо групи до 10 діток, з урахуванням їх вікових особливостей. У нашому садочку дві різновікові групи для дітей 1,5-3 років та 4-6 років.
Безпека
Наш садочок оснащений системою відеоспостереження. Всі приміщення обладнані бактерицидними лампами та оброблюються за графіком. Проводиться постійна обробка поверхонь дезінфікуючими засобами, згідно затвердженого регламенту МОЗ
Кваліфіковані педагоги
У нашому садочку працюють турботливі, добрі, професійні вихователі, що мають великий педагогічний досвід, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації за різними напрямами
Зручний графік
Ми організовуємо різні варіанти режиму перебування дітей. Залежно від зайнятості, батьки обирають зручний для себе
Фінансова лояльність
Можливість вибору оптимального тарифного плану. У випадку хвороби дитини при наявності довідки від лікаря оплата здійснюється у розмірі 50% вартості абонементу. Можливість отримання фінансових канікул терміном 1 календарний місяць із збереженням місця у групі
Зручне розташування
Наш садочок знаходиться у центрі міста за адресою вул. Ярослава Мудрого, 54. До нас легко дістатися як власним автомобілем, так і громадським транспортом. Біля садочка є парковка
Сімейний центр «Планета знань» є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів
Пакет «Standart»
Пакет «Mini»
Вартість абонемента 3 500 грн/місяць
Вартість абонемента 2 500 грн/місяць
*Харчування оплачується додатково, лише за ті дні, коли дитина відвідує садок. Вартість 60 грн/день для пакету «Standart» та 50 грн/день для пакету «Mini».
Одноразовий вступний внесок 1500грн (на свята, подарунки тощо).
Заняття з логопедом оплачуються додатково до абонементу (за потребою) – 600 грн/місяць.
Розвиваючі заняття за методикою Макото Шичіди (для дітей 1,5-3 років) / курс «Підготовка до школи» (для дітей 4-6 років), нейрофітнес, хореографія, творчі заняття
Англійська мова 3 рази на тиждень
Триразове харчування*
Часи роботи: 9:00-13:00
П'ятиразове харчування*
Англійська мова 3 рази на тиждень
Часи роботи: 8:00-19:00
Розвиваючі заняття за методикою Макото Шичіди (для дітей 1,5-3 років) / курс «Підготовка до школи» (для дітей 4-6 років), нейрофітнес, хореографія, творчі заняття
Програма навчання у нашому садочку розроблена відповідно до вимог Базового Компонента дошкільної освіти, затвердженого МОН України.
Заняття у садочку побудовані на основі 7-ми річного досвіду та напрацювань нашої команди, й спрямовані на всебічний розвиток дитини.
Підготовка до школи для дітей 4-6 років
Цей курс включає в себе: опанування навичок письма, читання, рахунку, вивчення навколишнього світу, розвиток логічного мислення, психологічну підготовку.
Ранній розвиток для дітей 1,5-3 років
Авторський курс, за яким займаються малюки до 3х років у нашому закладі, створений на основі методики Макото Шичіди й спрямований на розвиток правої півкулі, а саме на розвиток фотографічної пам'яті, логіки, математичних здібностей, й головне, на збільшення швидкості мислення, адже це вкрай необхідно людині у швидкісному інформаційному потоці, в якому ми зараз живемо!
Англійська мова
Знання англійської мови стало необхідністю для кожної сучасної людини, тому у Планеті знань її вивчають з раннього віку. Володіння іноземною мовою відкриває Вам двері у світ, повний можливостей для навчання, кар'єрних перспектив, корисної інформації, розваг і цікавих знайомств.
Творча майстерня
Заняття творчістю вчать креативно мислити, фантазувати, розвивають мовлення, вчать сміливості, допитливості й працьовитості, допомагають знайти себе та познайомитися з навколишнім світом!
Нейрофітнес
Гімнастика для тренування мозку, в результаті якої дитина краще адаптується до змін, починає легше вчитися і засвоювати інформацію.
Фізичний розвиток дитини
Заняття з хореографії, прогулянки за будь-яких погодних умов, зарядки, рухливі ігри.
Як записатися у садок?
Залишити заявку на нашому сайті
Протягом робочого дня Вам зателефонує адміністратор для уточнення запиту
Відвідати презентаційну екскурсію та узгодити правила відвідування садочку
Заключити договір та підготуватися до процесу адаптації (батьків та дітей)
Запишіться на пробний день у садок, і ми подаруємо Вашій дитині щасливе та пізнавальне дозвілля
Чекаємо на вас
+38 (095) 604-86-64
вул. Ярослава Мудрого, 54
Ваше ім‘я
Ім‘я та вік дитини
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності