Залиште номер, і ми Вам зателефонуємо!
Оберіть філію
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних і приймаєте Політику конфіденційності

Курси для дорослих

Курс каліграфії
Багатьом дітям, зважаючи на розвиток технологій та раннього знайомства з ґаджетами, манера письма дається особливо складно. Сучасні діти швидше вчаться набирати текст на клавіатурі, ніж писати від руки.

Виправити ситуацію можна, пройшовши курс каліграфії в нашому Центрі.

Оволодіти красивим написанням можна як в дошкільні роки і шкільний період навчання, так і в дорослому віці.
Досягнення красивого почерку вимагає ретельної підготовки, поетапного і багаторазового тренування і правильно підібраної методики.

З урахуванням всього цього, а також вікових та психологічних особливостей учнів, ми розробили курс «Каліграфія» для занять з малюками - для постановки руки до письма, зі школярами - для виправлення почерку, з дорослими - для освоєння художнього письма.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →
ІЗО-студія
Творча робота в ізостудії включає: постановку руки, побудування композиції (розташування малюнка на листі), вивчення обсягу, пропорції, перспективи, робота в різних матеріалах: олівцями, фломастерами, тушшю, фарбами, пластиліном.

Формат занять в ізостудії «Я малюю» - групове та індивідуальне навчання. Кожна форма навчання має свої переваги.

Займаючись в групах, ви отримуєте однодумців та друзів за інтересами. Чисельність груп – до 8 осіб, що дозволяє педагогу приділити увагу кожному учневі.

Якщо вам зручніше займатися вивченням художньої майстерності за індивідуальним графіком, або, можливо, вам просто комфортніше займатися з педагогом персонально, тоді запрошуємо вас на індивідуальні заняття в ізостудію! В такому випадку заняття будуються, виходячи із ваших особистих побажань та переваг оволодіти даним видом мистецтва!

Дітей та дорослих вчать правильно використовувати інструменти художника – тримати пензлика, формотворним рухам, роботі мазками, заливці фону тощо.

Заняття в ізостудії спрямовані на активацію творчої уяви та формування художнього смаку, розвиток фантазії та уяви, творче розкріпачення, прояву почуття кольору, композиції, простору та ритму, а також загальної та дрібної моторики. На заняттях ми вчимося працювати зі світлотінню та бачити світ у всіх кольорах і барвах. Вчимося створювати натюрморти, портрети та декоративні композиції.


ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ →