Близько 4000 навчальних закладів, трудових колективів та організацій доєдналися до цієї ініціативи, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
СЦ «Планета знань» не залишився осторонь. Дякуємо кожному, хто долучився до акції та приніс до нашого Центру ті 25 копійок, що стали кроком назустріч здоровому дитинству для онкохворих дітей!
Акція «Монетки дітям» зібрала 3 мільйони гривень.
Допомагати – просто і весело!