В серпні в Хмельницькому відбулась майстерка для учителів і керівників початкової школи, в якій прийняла участь методист «Планети Знань» Тетяна Білецька-Гатченко «Нейропедагогіка початкової освіти» та «Освітня кінезіологія. Резилієнтність. Самокопінг.»
Авторка й ведуча майстерок Пристінська Марина, консультантка з питань освіти, методистка початкової освіти, співавторка наймасовішого онлайн курсу для вчителів початкових класів на EdEra та підручників для учнів 1-2 кл., авторка та ведуча курсу «Сучасна Початкова Школа», енергетична кінезіологиня.
Під час майстерки розглянули:
- нейрофізіологічний і психічний розвиток дітей від 0 до 10 років;
- нейропсихологічну підготовку до навчання в школі
- початкову освіту через призму нейропсихології.
Навчаємось у кращих, щоб наші курси і знання які ми надаємо дітям були якомога результативними.
Авторка й ведуча майстерок Пристінська Марина, консультантка з питань освіти, методистка початкової освіти, співавторка наймасовішого онлайн курсу для вчителів початкових класів на EdEra та підручників для учнів 1-2 кл., авторка та ведуча курсу «Сучасна Початкова Школа», енергетична кінезіологиня.
Під час майстерки розглянули:
- нейрофізіологічний і психічний розвиток дітей від 0 до 10 років;
- нейропсихологічну підготовку до навчання в школі
- початкову освіту через призму нейропсихології.
Навчаємось у кращих, щоб наші курси і знання які ми надаємо дітям були якомога результативними.