Новини

Підбиваємо підсумки минулого року

Закінчились новорічні свята, малеча отримала свій заряд святкового настрою та подарунки від діда Мороза, і в кабінетах «Планети Знань» незвична тиша – канікули.
Тому саме зараз час згадати досягнення 2021 року, рясно насиченого подіями та приємностями!

Вже 7 років наш Центр є учасником Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів, участь в якому – це невичерпне джерело ідей та натхнення, навчання та стимулу як для керівників, так і для педагогів. Не став виключенням і 2021 рік: щорічна травнева конференція керівників приватних закладів, яку відвідали наші керівники Москалець Ірина та Ощепкова Ганна, дійсно стала каталізатором для реалізації нових ідей та планів.

А з лютого 2021 року наш Центр став учасником Бізнес-асоціації освітніх закладів, що надало змогу отримати юридичну та партнерську підтримку в дуже непростий час тотальних локдаунів.

І рівно рік минув, як в нас з'явився власний сайт https://planetaznaniy.org.ua/, завдяки якому знайти нас та подивитися, що в наших найближчих планах, стало зовсім просто.

Не дивлячись на перепони, які ставить нашій роботі пандемія, у 2021році, як завжди, до школи пішли майже 200 майбутніх першокласників, наших вихованців. Дякуємо за довіру батькам та сумлінну працю нашим педагогам

Літній табір – це теж наша гордість. Цього літа міський табір – це 5 двотижневих змін, це безпечний відпочинок та оздоровлення дітей влітку, доки батьки спокійно працюють.

Виїзний табір в Карпатах – це ще одна давня мрія, яку вдалося здійснити завдяки партнерству з Клубом «TeenSpace» з м.Тернопіль. Двотижнева подорож до Карпат, нові знайомства, нові місця, активний відпочинок залишили неперевершені спогади дітям і породили нові плани для нас.

Протягом 2021 року ми запустили декілька нових курсів, щоб задовольнити самих вибагливих батьків щодо розвитку їх дітей. Нейрофітнес, який був розроблений та запущений у березні минулого року, це була довгоочікувана подія, і курс користується заслуженою популярністю.

Протягом минулого року ми не забували й про благодійність. Традиційні вже свята до Дня Знань, до Нового року в цьому році відвідала рекордна кількість дітей, які отримали не тільки емоції, а й подарунки, які ми з вами та учасниками групи КРАМАТОРСК. ПОМОЩЬ ДЕТЯМ ДОНБАССА для них підготували.

Як завжди з радістю підтримуємо міські ініціативи та заходи партнерів. Цього року і Марафон 2021, і заходи до Дня захисту дітей #тикращий, до Святого Миколая, ініційовані Агенцією розвитку та інновацій «Наш Краматорськ» та керівництвом міста, не залишились без нашої уваги. Яскравою подією став Фотоконкурс «Україна це Європа» від Краматорська «Європейська Солідарність». А участь у святкуванні новорічних святкових заходів у Ельфійському містечку в саду Бернацького стала для нас своєрідним випробуванням.

Ну і мабуть самим великим досягненням минулого року стало те, що незважаючи ні на що, ми продовжуємо досягати своїх амбітніх цілей. І минулого року свої двері відкрила четверта філія «Планети Знань» на бульварі Краматорському та давно омріяний дитячий садок повного дня.

Ще одна мрія – стати офіційним навчальним закладом, теж була реалізована. І з серпня 2021 року ми вже Приватний заклад позашкільної освіти «Планета Знань».

Сподіваємось, що 2022 буде ще більш щедрим і допоможе досягти нових цілей та планів і нам, і нашим любим учням .