Новини

Всеукраїнська акція «Монетки дітям»

Сімейний Центр «ПЛАНЕТА ЗНАНЬ» долучається до Всеукраїнської акції «Монетки дітям».

Маєте 25 копійок у гаманці? Долучайтеся до акції!

Приватний заклад позашкільної освіти «Планета знань» підтримує ініціативу Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки» та запрошує долучитись до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Як долучитися до акції?
Щоб долучитися до акції, занесіть монети номіналом у 25 копійок у найближчий до вас філіал ПЗПО «Планета знань» з 12 по 28 вересня 2021 року.

Адреси філіалів:
вул. Ярослава Мудрого, 54
Б-р Краматорський, 10
вул. Тріумфальна, 3

Час роботи 9:00 - 20:00

Розповідайте про ваші досягнення у соцмережах. Додавайте хештег #монеткидітям і відмічайте: @tabletochki, @PlanetaZnaniyKramatorsk (у Фейсбук), та @tabletochki_ , @planetaznaniykramatorsk (в Інстаграм)

Нехай ще більше людей дізнаються про акцію та долучаються до неї!
Приєднуйтесь! Допомагати – просто і весело!